Zostań wystawcą

Bioexpo | 22-24 października 2020

Żywność funkcjonalna czyli prozdrowotna, jest szczególnym rodzajem produktów, które oprócz wartości odżywczych, pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Zmniejszają ryzyko otyłości, alergii, cukrzycy i innych chorób cywilizacyjnych. Mają one w sobie substancje bioaktywne, naturalne związki, które korzystnie wpływają na różne funkcje organizmu ograniczając rozwój chorób. Żywność funkcjonalna coraz częściej staje się elementem codziennej diety.
Do udziału w targach zapraszamy producentów tej żywności, specjalistów żywienia i osoby, które na co dzień doświadczają skutków chorób cywilizacyjnych.
Zapraszamy do udziału w BIOEXPO!

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Przedstawimy możliwości i warunki współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Imię i nazwisko: *

Telefon: *

Strona internetowa: *

Adres email: *

Stanowisko: *

Dane firmy:

Nazwa: *

Adres: *

Kod: *

Miejscowość: *

NIP: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tak zwane RODO) w celach
związanych z organizacją targów, kongresów, sympozjów, seminariów naukowych organizowanych przez Spółkę Interservis z siedzibą w Łodzi i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Tak*

* – pola wymagane